Alena Fraňková

 

Mojí původní profesí je práce farmaceutické asistentky v lékárně.V roce 2007 po absolvování masérského kurzu jsem se rozhodla,že je čas změnit svůj zaběhaný styl života a vykročit jiným směrem.Cestou jsem potkala mnoho úžasných lidí, kteří mě inspirovali, vedli a byli svědky a katalyzátory mé životní proměny Masírováním se přede mnou otevřela další dimenze lidského sdílení a možnosti pomáhat nejen tělu, ale i duši.Na cestě k mé duši jsem potkala mnoho lidí a vyzkoušela různé způsoby a techniky, až mě naplno oslovila rudá indiánská cesta srdce, po níž teď kráčím a vstřebávám a také sdílím a předávám prastaré moudrosti severoamerických původních obyvatel, konkrétně indiánů z kmene Černonožců.Tato cesta a sdílení této moudrosti otevřelo mé srdce a přiblížilo mě k sobě a také k Matce Zemi. S láskou vnímám, jak mě tato sdílená moudrost každý den  vede a učí.

Působila jsem několik let v Náchodě a nyní Vám nabízím své služby také v Praze. Masírování je pro mě nejen naplňující práce, ale také můj způsob, jak Vám všem vyjádřit lásku a podporu a také umožnit léčení na urovni, kterou právě potřebujete.Cesta mě naučila mnohé techniky, které intuitivně používám a uvolňuji tak potenciál přirozené moudrosti a sebeléčebných schopností Vašeho těla i duše.

Masáže a doteky jsou můj život a způsob, jak vám všem říci : miluji vás.

Mohu se stát Vaším  průvodcem na cestě do nitra vaší bytosti, inspirovat a umožnit Vám autentické prožívání sebe sama.

Můžeme společně prožít proměnu Vašeho života pomocí metamorfní techniky a uvolnit celý potenciál našich bytostí.

 

 Motto :

Tisíce let vám říkají,že cesta k Bohu je velmi dlouhá. Cesta však není dlouhá, protože Bůh není daleko. Bůh je ve vašem dechu, Bůh je v tlukotu vašeho srdce, Bůh je ve vaší krvi, kostech a morku a stačí jediný krok – zavřít své oči a vstoupit dovnitř sebe a uvědomit si , že vaše tělo je boží chrám.                Osho