Novinka v nabídce masáží Reflexní lymfatická masáž

09.05.2015 11:17

Reflexní masáž tlakem prstů přes rexlexní body na plosce nohy ovlivňuje a stimuluje volný průtok životní energie celým tělem a tak umožňuje návrat ke zdraví, detoxikaci, stimulaci funkcí orgánů a výraznou celotělovou relaxaci. Výsledkem je obnovení toku životní energie v oslabeném orgánu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Masáž  navodí hluboký pocit relaxace a je účinnou prevencí, předchází bolestem hlavy, zažívacím potížím a problémům s vysokým krevním tlakem, celulitidou a nadváhou, zánětem dutin, odstraňuje napětí a únavu, eliminuje stres a tím i působí na odkyselení a zlepšuje celkovou pohodu organismu.

Tato metoda je nejen účinná, ale také velice příjemná relaxační technika, která pomáhá rozproudit mízní systém, tím podporuje odtok lymfy a odstraňuje toxické látky z těla. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu, imunitní systém je oslaben a člověk se cítí unaven. Po této masáži se budete cítit velmi odpočatí a uvolnění

Co dokáže reflexní lymfatická masáž?

Rozprouděná lymfa zlepšuje stav kůže a podkoží. Odstraňuje celulitidu, ulevuje oteklým nohám, zrychluje metabolické procesy a odplavuje toxické látky. Lymfatická masáž je efektivní detoxikační kůra, kterou lze provádět preventivně nebo alternativně při léčbě chronických onemocnění nebo při snížení funkce imunitního systému.

Doporučená je kůra 6 masáží po 2 masážích v jednom týdnu jako kůra sloužící k nastartování lymfatického systému a detoxikace těla.Dále pak je vhodné pokračovat jednou masáží týdně, alespoň však jedenkrát měsíčně.

Výsledky pocítíme již po první masáži. Z masáže budete odcházet velmi relaxovaní a to nejen na fyzické úrovni, ale také po psychické stránce. Terapeut uvolní vytvořené bloky v těle, zprůchodní energetické dráhy a rozproudí lymfu.

Masáž je vhodné doplnit také pohybovou aktivitou a  vhodným pitným režimem.

Masáž se provádí v pololeže na lehátku, pracuje se 30 minut s každou nohou.

Reflexní lymfatická masáž je také účinným doplňkem jakékoli masáže –odlymfováním zplodin látkové výměny ze zatuhlých svalů umožňuje hluboké uvolnění svalové tkáně a tím zvyšuje  efektivitu masáže i u velmi vleklých potíží.