Letní anticelulitidní balíček - masáž a lymfatická drenáž

02.07.2017 21:51

Celulitida není jen nepříjemnou kosmetickou závadou, ale jedná se o mnohem hlubší a komplexnější problematiku.Pomerančový vzhled kůže signalizuje změny podkožních tukových buněk a tím i problémy s metabolismem tuků,deficit v hospodaření s tekutinami a v neposlední řadě také omezenou funkci lymfatického systému, jehož úkolem je odvádění odpadních produktů a přebytečné tekutiny z tkání.Lymfatický systén se významnou měrou  také podílí na obranyschopnosti našeho těla.

Kombinace lymfatické drenáže s anticelulitidní masáží umožňuje vyšší efektivitu anticelulitidní masáže.Součástí ošetření je uvolnění lymfatických uzlin, které působí jako filtry a proto je nutné je nejprve uvolnit, aby jimi mohla lymfa protékat a vyplavit tak odpadní látky z těla.Tato procedura připraví terén pro následnou anticeulitidní masáž.

K masáži používám osvěžující olej Mochito nebo Citrusový olej s rozmarýnem. Masáž zahnuje masáž břicha a stehen zepředu a masáž hýždí a nohou zezadu.

Vzhledem k intenzitě ošetřní doporučuji následně vhodný pitný režim a odpočinek, aby tělo mohlo vyvolněné látky zpracovat a vyplavit.