Co je metamorfní technika?

08.03.2012 22:55

Příjemná a jednoduchá technika léčení a sebeléčení s hlubokými účinky, která umožňuje překlenout emocionální, fyzické či psychické bloky a plně rozvinout potenciál člověka.

Aplikace metamorfní techniky je vhodná pro všechny, dospělé i děti, tělesně i mentálně postižené, pro těhotné maminky i seniory.

Metamorfní technika je velmi účinnou metodou pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje.Jemnou masáží se  postupně uvolňuje energie vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky v období od početí po narození.

Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychických problémů, stále se opakujících životních schémat, nedostatku energie a schopnosti radostně prožívat.

Energetické bloky vzniklé během těhotenství se fixují na reflexní zónu páteře na vnitřní straně chodidla, na rukou a na hlavě.

Uzdravujícím zdrojem zde není terapeut, ale životní energie ošetřovaného, vrozená inteligence těla a jeho schopnost sebeléčení a regenerace.

Metamorfní technika pomáhá všem, můžeme ji aplikovat i formou sebeléčení.

Je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity,poruch CNS, ADD, autismu, je vhodná také v těhotenství pro zdravý vývoj miminek a jako příprava na těhotenství, lze řešit problémy i velmi starého původu. Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek.

Metamorfní technika se aplikuje prostřednictvím jemných masážních dotyků na reflexních zónách páteře na nohách, rukou a hlavě.

Ošetření trvá cca 1-1,5 hod u dospělých, dětem se aplikuje po kratší dobu a častěji. Důležitým prvkem této ojedinělé metody, že při ní není třeba hovořit o osobních problémech a zdravotních potížích.